icon

Ahojte baby, čo vám pomohlo najviac na suché popraskane päty? :/

avatar

Pravidelná starostlivost. Pilníkovat, pilníkovat a natierať a tak stale dookola. Prip smer pedikérka.

12. aug 2025
avatar

Ja už neverím,že niečo pomôže ..chodím pravidelne k pedikerke,krémov som mala hádam milión,zábaly,kúry...a v lete mi aj tak prasknú.No na chvíľu pomôže krém z Oriflame.

12. aug 2025
avatar

Pilníkovat a natierať týmto...
Zatiaľ najlepší a najúčinejší krém, aký som mala na nohy.

12. aug 2025
avatar

súhlasím so @stankadu - kúp si peelingové mydlo a každý deň keď sa sprchuješ tak si aj opílinguj nohy, potom natri a tak dookola…

12. aug 2025
avatar

Na sucho obrusit a natriet kremom s ureou, kazdy alebo kazdy druhy vecer. A samozrejme prehodnotit obuv.

12. aug 2025
avatar

Chodím raz za mesiac na pedikúru a medzitým každý večer používam Keralan.Paty mam ako malé dieťa.Raz za mi zdalo ze sú nejako horšie tak som opilnikovala a boli sto krát suchšie takže toto už neriskujem

13. aug 2025
avatar

Pedikúra každý mesiac, a vždy pri sprchovaní si ich pemzou jemne prejdem a natriem modrou indulonou, ta je zazrak

13. aug 2025
avatar

na chvíľu toto

13. aug 2025
avatar

Hlavne veľa kremovat

13. aug 2025
avatar

Teraz som prvy x pouzila exfoliacne ponozky dermacol a celkom pomohli...len ta koza mi zliezala komplet

13. aug 2025
avatar

Krém na nohy z justu nedám dopustiť a da sa použiť este na vselico iné ale je pravda ze treba stále dookola krém krém krém to pomáha najviac

13. aug 2025
avatar

Ďakujem krásne za odporúčania❤️

13. aug 2025
avatar

Mne pomohol tento krem s urea, každý večer natriem päty a raz za čas pemza/pilnik

13. aug 2025