Ahojte baby, čo vám pomohlo najviac na suché popraskane päty? :/
Ja už neverím,že niečo pomôže ..chodím pravidelne k pedikerke,krémov som mala hádam milión,zábaly,kúry...a v lete mi aj tak prasknú.No na chvíľu pomôže krém z Oriflame.
Pilníkovat a natierať týmto...
Zatiaľ najlepší a najúčinejší krém, aký som mala na nohy.
Na sucho obrusit a natriet kremom s ureou, kazdy alebo kazdy druhy vecer. A samozrejme prehodnotit obuv.
Chodím raz za mesiac na pedikúru a medzitým každý večer používam Keralan.Paty mam ako malé dieťa.Raz za mi zdalo ze sú nejako horšie tak som opilnikovala a boli sto krát suchšie takže toto už neriskujem
Pedikúra každý mesiac, a vždy pri sprchovaní si ich pemzou jemne prejdem a natriem modrou indulonou, ta je zazrak
na chvíľu toto
Hlavne veľa kremovat
Teraz som prvy x pouzila exfoliacne ponozky dermacol a celkom pomohli...len ta koza mi zliezala komplet
Krém na nohy z justu nedám dopustiť a da sa použiť este na vselico iné ale je pravda ze treba stále dookola krém krém krém to pomáha najviac
Ďakujem krásne za odporúčania❤️
Mne pomohol tento krem s urea, každý večer natriem päty a raz za čas pemza/pilnik



Pravidelná starostlivost. Pilníkovat, pilníkovat a natierať a tak stale dookola. Prip smer pedikérka.