icon

Ahojte baby, mojej ročnej dcére stekaju hlieny do hrdla. Občas kašle veľmi tak hlienovito. Ale málinko cez deň kašle aj v noci menej len keď sa jej nahromadi, viac po sebe kašle ale len 1x v noci, inač noc je tiež fajn. Sme bez teploty, keď spi, ano zakašle aj viackrat po sebe a potom polyka tie hlieny. Prvýkrát niečo take máme :(. Vedeli by ste mi poradiť niečo čo by jej veľmi mohlo pomôcť ? Či teda by mohla isť aspoň na pár minút na krátky pobyt vonku v prírode alebo radšej nie ? Snaď ju to rýchlo prejde. Má to od piatku večera :(.

avatar

Výskusaj nejaký sirup, porad sa v lekárni, na riedenie hlienov a podporu vykasliavania, ale prejde aj bez toho, von môžete kľudne ísť, ale ja teda osobné dávam vtedy väčší pozor, aby mal syn dobre zakryté uši vonku poriadne.

12. apr 2026
avatar

Vela pit (pri kazdej chorobe ) pol lekarne vykupit ti nepomoze , prejde to same .
Von som chodila stale okrem teploty .cerstvy vzduch je super .

12. apr 2026