Ahojte mamičky. Chcela by som sa vás opýtať, aké skúsenosti máte s laserovou operáciou očí v Excimeri v BA ? Odporúčate ? Po operácii ste sa ako cítili ? Je potrebné sa báť ?
Viem, že u každého iného človeka pôsobia inak oči po operácii, ale chcela by som veľmi vedieť, či ste mali pocit zlepšenia, či dlhodobo dobre vidíte. Za každú skúsenosť Vám veľmi pekne ďakujem.
Manžel absolvoval operáciu 7 rokov dozadu a jediné čo ľutoval, že neišiel skôr ☺️ Bola som tam s ním, top starostlivosť, milý personál a skvelí lekári ☺️
26. jún 2023
Bola som, ale v Neovízii a super 👍👍👍 prístup, vyšetrenia, termíny rýchle, starostlivosť. Bez komplikácií. Večer som už telku pozerala
26. jún 2023
ja som v excimeri bola v 2008,top pristup.jedine co lutujem,ze som nesla skor...
27. jún 2023
Ja som mala operaciu pred 9 rokmi u Veseleho. Urcite odporucam bezbolestnu, nic nebolelo. Hned jasny zrak na druhy den a doteraz sa mi to nezhorsilo 👍. Naj investovane peniazky