Ahojte mamičky, s manželom sme sa presťahovali do Bernolákova. Čakáme dcérku❤️.
Chcela by som sa opýtať, aká je detská lekárka v Bernolákove ? Oplatí sa u nej založiť kartu pre našu malú ? Za odpoveď veľmi pekne ďakujem🤗.
Aj v mamickovskej skupine by si mohla najst info “Maminky z Bernolakova a okolia”. Super je pediatricka v Ivanke vraj, ale ta uz pred 6rokmi nebrala novych pacientov a uz vobec nie mimo svoj obvod
22. dec 2024
Ahoj , daj sa na FB do skupiny “Bernolákovo”, tam si daj vyhľadať pediatričku. Na základe skúseností ľudí bude lepšie, ak si lekárku pre dcérku budeš hľadať inde.