Dobey večer prajem. Hľadám dobrého alergológa pre môjho manžela v okoli Senec, BA, Pezinok. Bohužial všetky terminy su obsadene až do septembra alebo maju plno a neprijímajú pacientov. Nevedeli by sme mi pomôcť odporučiť alebo nejakého dobrého alergológa, ktorý by ochotne prijal ešte nového pacienta ?🥹. Vopred vám veľmi pekne ďakujem.
Ak nevadi platenie, tak Bezrucova.
3. apr 2026
My chodime so synom do Imunovital, je to ale platene. Beru aj dospelych
3. apr 2026
Skús sa opýtať na termín, my sme čakali cca 3 mesiace https://www.e-vuc.sk/ttsk/zdravotnictvo/ambulan...
3. apr 2026
V Trnave je nová, vraj šikovná, odišla z Ba. Je súkromná, vola sa Lívia Hronska.
3. apr 2026
Trnava by bola už ďaleko pre vás?
https://imunoalergotrnava.sk/