Používame cookies. Viac informácií tu. OK
volafka
15. sep 2019
299 

Rozhovor so Zuzanou Gašparovičovou o blogovaní, udržateľnosti a príprave na materstvo

So Zuzkou sme sa stretli v Prahe a to v našej kancelári. Veľmi si vážim, že si Zuzana na mňa našla čas nakoľko viem, že už rieši prípravu na pôrod ako aj vlastný projekt pokojovky a stále je aktívnou blogerkou a má blog Zuz Stories.

Zuzku som registrovala ešte, keď sa jej blog volal redpoppystories a vtedy som čítala pravidelne každý jej článok. Dokonca som jej aj raz písala na margo článku o kozmetičke, kedy písala, že si konečne v Prahe našla super kozmetičku. Keďže žijem v Prahe a stále som hľadala tú správnu bola toto pre mňa správe z neba 🙂 a tak sa stalo to, že máme so Zuzkou spoločnú kozmetičku. Vtedy som vôbec netušila, že si raz založím podcast a pôjdem s kožou na trh a tak sa stalo a o pár rokov sme sa so Zuzkou videli aj naživo a vymenili si rady nielen ohľadom kozmetičky. 

So Zuzkou sme sa rozprávali o v čom je výnimočná, ako začala blogovať, ako sa zmenila jej cesta z konzumného blogu o móde, k blogu o udržateľnom spôsobe života, ktorý práve teraz žije a chce šíriť ďalej. Takisto sme sa rozprávali o jej projekte Pokojovky. 

Rozhovor nájdete na mojom webe 

https://www.volafka.sk/podcast/episode/c321d969...

Alebo v aplikáciách Spotify či Apple Podcasty.

Tak sa na chvíľku zastavte a užite si ďalší rozhovor so zaujímavou a inšpirujúcou ženou z ČeskoSlovenska. 

DOPOČUTIA

VOLAFKA

    Odporúčame

    Bezlepkovo s dmBio
    17.10.2019 • 506