Neviem ako vy ale ja som šťastná aj za akékoľvek úspechy mojich deti….a keď mi toto pípne tak áno som hrdá tak veľmi že až sa mi chce plakať…. Prvý syn úspešne skončil 3rocnu školu a vzali ho na nadstavbové štúdium.druhy syn robí radosť ešte väčšiu svojim odhodlaním a snahou byt pochválený riaditeľom za prospech s vyznamenaním 💙a tretie dieťa dcérka tiež prospela s vyznamenaním 🩷 zatiaľ 6.rocnik ZŠ. Viem že to nie je o známkach ale je to tak trochu aj odmena pre mňa lebo viem že aj ten občasný krik či karhanie odo mňa boli na niečo dobre 😂😂😂😂😂
Hore je nazov skoly, vedia meno aj priezvisko, lahko sa da vypatrat.
Dnes o 15:33

Mala by si zmazat osobne udaje, inak blahozelam