icon

ked sa Laska podari.❤.....tp:24.12.myslim ze tieto vianoce🌲budu najstedrejsie...

avatar

Aj u nas🙂

6. jún 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Gratulujem ❤

6. jún 2017
avatar

Jej ako moja bábika tp 😀

7. jún 2017
avatar
7. jún 2017
avatar

Aj my sme tak mali,náš živý "Ježiško" pod stromčekom už má 12rokov🙂 ,boli to tie najkrajšie Vianoce na svete.

7. jún 2017
avatar

Moja laura sa narodila 24.12.2016 😍

7. jún 2017