Tak ja co neako nemusim mlieko som si dnes po xy rokoch urobila "KAKAO"uz si ani nepamatam kedy som ho naposledy mala...co bu som neurobila ked ma take tehotenske chutky)))ked musis tak musis😁..ake nezvycajno zvycajne chute ste mali v tehotenstve vy🤰
Mne hrozne chutila ta mala bagetka s maslom slaninou a cherry rajcinkamo 😊
Ja som zduse neznášala pečeň. V akejkoľvek forme. Teraz ako.prve vyberám z chladničky,...pecenovu pastetu 😱😱😀
ja som jedla pizzu a zapijala kakaom 😀 po niekolkych tyzdnoch tvrdej zapchy som konecne mala super jazdu na zachode takze splnila aj iny ucel nez len chutky 😀
V prvom tehotenstve som fičala na hriankach, dokázala som ich zjesť neúrekom, a zastavilo ma jedine to, že došli....V druhom tehotenstve som žila na reďkovkách, denne som zjedla 1-2 zväzky.
prvy trimester mandarinky na tony 😂
Prvé tehu prvýtrimester som hrozne veľa žrala mäso,akékoľvek,ďalší semester to boli pomaranče a vo finiši to bolo čierne pivo s citrónom nealko.pri druhom tehu som nemala nejak extra chute,len teda milovala som sladké a tretí trimester mi hrozne chutila zubná pasta 😀
Mandarinky a pivo 🙂 a teraz kysla kapusta a zuvacky 🙂
Jahodovy puding a hned nato kyslu kapustu😂😂