Ahojte dievcatka..mam problem a chcem komunikovat s adminom ako sa k nemu dostanem ked mu chcem napisat spravu..dakujem
Ja som tiez zhanala adminov predvcerom...kazdy ma na starosti nieco ine ,takze zalezi,co potrebujes riesit🙂
7. apr 2017
vrska
autorAKO JE MOZNE ZIENKY MOJE..ZE PISETE HODNOTENIE A DOTYCNA SI DOVOLI VYMAZAT HO A ESTE AJ ODPOVED V MOJICH HODNOTENIACH???????TOTO SA DA PROSIM AKO?
7. apr 2017
https://www.modrykonik.sk/vsetko-o-modrom-koniku/