
5 / 17
Mame....
wandie
autor@malamargaretka To su peciatky 🙂
19. okt 2012
@wandie ...jaj...dakujem 🙂
19. okt 2012
@wandie Aj my máme. Len neši boli na ne ešte príliš malí, keď som ich kúpila.Tou farbou na pečiatky všetko hneď v prvý deň zašpinili. Aj seba /čo nevadí/, ale aj tie pečiatky uchytali, takže hneď v prvý deň, ani nebolo vidno obrázky. A tá farba ide neskutočne ťažko dole /aj z rúk/. Ale bavili ich oboch veľmi dlho. Tak aj tvojho drobca určite budú.
20. okt 2012
Toto zhanam, len taketo pekne peciatky som nenasla. Odkial mate?
25. nov 2014
vyzera to krásna...este som sa s touto hrou nestretla- na akom principe to funguje? dakujem za odpoved.