icon
4 / 74
Kupili sme s bazariku od jednej milej tety :)
avatar

jééé, parádne, moja kam ty na tie kúsky chodíš????

22. mar 2011
avatar

jééé, parádne, moja kam ty na tie kúsky chodíš????

22. mar 2011
avatar
wandie
autor

@kala33 To som kupila tu v bazariku Modreho konika.... zlate, ze? Su 12 cm velke 🙂 Moj maly je Thomas, tak sa snazim mu zhanat vecicky z rozpravky Thomas & friends 🙂

22. mar 2011
avatar

@wandie jééj sory že som bola taká familiárna😀 ja som si ťa s niekym pomýlila 😀 preskakuje to tu celé poobedie....Ale samo že sú superské🙂

22. mar 2011
avatar

jeeeej Vandik, tak si ich zohnala 😉 supeeeer tesime, krasne su.. my sme malinkej kupili take krasne ruzove Hello Kitty 🙂 zlate su taketo sandalky

23. mar 2011