
4 / 74
Kupili sme s bazariku od jednej milej tety :)
jééé, parádne, moja kam ty na tie kúsky chodíš????
22. mar 2011
jeeeej Vandik, tak si ich zohnala 😉 supeeeer tesime, krasne su.. my sme malinkej kupili take krasne ruzove Hello Kitty 🙂 zlate su taketo sandalky
23. mar 2011
jééé, parádne, moja kam ty na tie kúsky chodíš????