icon

1 den do porodu a citim sa ako keby som ani tehotna nebola ( no vcera ked ma maly dokopal do rebier tak som citila ze vo mne niekto byva 🙂), to co je toto? Ja chcem poslickov...alebo aspon nejake znamenie, ze uz sa to blizi...

avatar

drzim palceky aby sa uz nieco dostavilo 🙂 ja mam od soboty take slabe bolesti a ze som aj otvorena na 1 cm vraj do tyzdna by mal byt na svete ... ale ktovie kamoska je na 1 cm otvorena 2 tyzdne a prenasa od soboty .... takze mozno to na teba pride hned a zaraz 🙂 Drzim palec aby dobre dopadlo 🙂

10. nov 2010
avatar
wandie
autor

@dadika1114 No ja vobec neviem ci som otvorena....zijem totiz v UK a tu to nekontroluju, vlastne cele tehotenstvo do mna nikto nepozeral :( Niekedy mavam aj ja take menstruacne bolest ( ale ako pridu tak aj odidu), zacalo mi to asi pred 3 tyzdnami a stale nic, uvidime... Aj ja drzim palec, nech ti vsetko dobre dopadne 🙂

10. nov 2010
avatar

@wandie no aj kamoska co je v UK hovorila ze tam vobec nic nerobia .... ale nechapem ako je to mozne ako mali by to kontrolovat :( ... dakujem aj ja

10. nov 2010
avatar
wandie
autor

Oni to tu beru tak, ze do tehotnej sa nema rypat, ze to patri iba babatku a nikto by tam nemal zasahovat.... Dokonca, oni tu nerobia ani test na streptokoka, ja som si ho musela vyziadat, a ani prietoky tu nerobia, asi ani nevedia co to je....Co uz narobim, tu to jednoducho tak funguje, a nielen tu, ale aj v Australii, USA ....

10. nov 2010