5 dni ... dnes zo mna vysiel nejaky hlien, uvidime co s toho bude ???
ked uz ideu hlieny tak sa mozes pripravit nemusi to byt dnes ale uz bude 🙂 mne neslo nic mne rano odisla zatka dostala som bolesti a uz to islo 🙂
6. nov 2010
wandie
autorok budem pripravena 🙂 Uz sa neviem dockat 🙂
6. nov 2010
Drzime palce!
6. nov 2010
no ahoooj moja🙂 a vies,ze som si Tvoj profil tu uz vsimla,ale som Ta normalne podla tejto fotky nespoznala 😀
8. nov 2010
tak to uz bude 🙂) drzim palce potom 🙂 uzi si to hlavne 🙂