icon

5 dni ... dnes zo mna vysiel nejaky hlien, uvidime co s toho bude ???

avatar

tak to uz bude 🙂) drzim palce potom 🙂 uzi si to hlavne 🙂

6. nov 2010
avatar
wandie
autor

@misimimi Dakujem 🙂 Myslis ze uz sa to blizi? Dnes nemam ziadne bolesti ani tlaky, len som taka unavena akasi, je mi trochu zle a zda sa mi ze mi kleslo brusko trosku...

6. nov 2010
avatar

ked uz ideu hlieny tak sa mozes pripravit nemusi to byt dnes ale uz bude 🙂 mne neslo nic mne rano odisla zatka dostala som bolesti a uz to islo 🙂

6. nov 2010
avatar
wandie
autor

ok budem pripravena 🙂 Uz sa neviem dockat 🙂

6. nov 2010
avatar

Drzime palce!

6. nov 2010
avatar

no ahoooj moja🙂 a vies,ze som si Tvoj profil tu uz vsimla,ale som Ta normalne podla tejto fotky nespoznala 😀

8. nov 2010
avatar

@andy0015 joooj, pomylila som sa o jeden riadok, patrilo to nadia1984🙂

8. nov 2010