icon

7 dni....uz nech sa malinky vypyta na svet....to cakanie je hrozne!

avatar

ja ti verim , neboj uz to bude, vsak to moze prist kedykolvek 🙂 a kym to pride taksa tes, s bruskom si krasna, kukala som tvoje foto a veeeeelmi ti to pristane! 🙂 drzim vam palcek!!!

4. nov 2010
avatar
wandie
autor

@barborkach jeej dakujem, si zlata 🙂

4. nov 2010
avatar

ja som si tehotenstvo prezila v UK,ale odrodit som bola doma 🙂 vsetko bude dobre, neboj, drzim palce 🙂 good luck 🙂

5. nov 2010
avatar

@andy0015 ale ale, teba poznam moja 😉

8. nov 2010
avatar

@nadia1984 no vitaj 😀

8. nov 2010