icon

♡ 99 ♡ Už sme na dvojcifernom čísielku 🙂

avatar

uz sa ti to krati

5. máj 2014
avatar
wandie
autor

@sarra6 no veru krati, rychlo to leti....

5. máj 2014
avatar

@wandie a ako sa inac mate, co nove, ako sa Vandi citis?

5. máj 2014
avatar
wandie
autor

@sarra6 mame sa fajn moja. Citim sa tak vselijako....stale ma nieco boli, brusko mi tvrdne ked sa trochu ponamaham....chrbat boli....sak to poznas....

5. máj 2014
avatar

fiiiiiha idete mat babatko :D a Michalocka zaspala dobu :D kde mame fotecku s bruskom ?

6. máj 2014