A je to tu.....Dnes ma nas najmilovanejsi, najzboznovanejsi, najnadhernejsi chlapcek 1. rocik 🙂 Vsetko najlepsie k narodeninkam Thomasko 🙂 Milujenkame ta 🙂 Cmuk
vsetko najlepsie drobcovi...my to mame za 11 dni🙂
13. nov 2011
wandie
autor@jajuska1411
@grenka Dakujeme 🙂 Oslava bola supeeeer 🙂
13. nov 2011
Vsetko najlepsie Thomasenkovi, cmuk
13. nov 2011
nech sa vydari oslava