icon

A je to tu.....Dnes ma nas najmilovanejsi, najzboznovanejsi, najnadhernejsi chlapcek 1. rocik 🙂 Vsetko najlepsie k narodeninkam Thomasko 🙂 Milujenkame ta 🙂 Cmuk

avatar

nech sa vydari oslava

13. nov 2011
avatar

vsetko najlepsie drobcovi...my to mame za 11 dni🙂

13. nov 2011
avatar
wandie
autor

@jajuska1411
@grenka Dakujeme 🙂 Oslava bola supeeeer 🙂

13. nov 2011
avatar

Vsetko najlepsie Thomasenkovi, cmuk

13. nov 2011