@linduska27 Toto je tusim to vacsie. Velkost nejakych 30cm....mierka 1:12......Cena okolo 50E...To mate? Kde ste zohnali?
@wandie ano to je ono kupila som ho z talkive.sk mali akciu za 43 aj som ho skusala doma a teda parada ide to ako delo
@linduska27 Zaujimave ale je, ze nikde na nete sa neda zohnat.....vsade je ze produkt nedostupny, ako keby ho stiahli z predaja, akurat na tom talkive.sk je ale cena je tam teda prehnana...ze 77Eur....
@wandie ani dracik ho nema? tam bol za 50 na dracikovu kartu
@linduska27 sranda neni tam je tam mensie co striela penove naboje :D to je asi nove a toto uz sa nebude vyrabat esteze som ho kupila uz v novembri :DDDD
@wandie to malo byt tebe a nie mne haha
@linduska27 Uz som ho objednala z Ciech....tam sa v par eshopoch este najde....😉
@wandie tak je dobre 🙂 budes spokojna
ahoj, aj my ho uz mesiac zháname, da sa este niekde kupit ???
@083maria ja som ho objednala pred tyzdnom s Ceskej stranky www.cipino.cz.....tam ich este maju. Zatial neprislo ale kazdu chvilku cakame.
Ahoj a za kolko eur??lebo sa mi zda, ze im poriadne navysili cenu
tak to si kupila v pohode, no my sa uz asi tento rok nebudeme tesit z Nikka.Pekne sviatky
A ozaj, teraz by ma vyslo to auticko 84,90 eur.

to je to mensie ci vacsie? my sme kupili teraz na vianoce to vacsie a teda riadna pecka to je 🙂