Ahojte maminky. kde sa oplati kupovat vlozky (tampony) do podprsenky? Lidl, DM, Tesco? S ktorymi mate dobre skusenosti? A napiste aj kolko kde stoja (nejake vacsie balenie cca 60ks)....aby som vedela. Lebo idem objednavat cez net nejake veci a ze ci sa to oplati viac objednat z netu alebo kupit priamo v obchode. Dakujem a prajem pekny velkonocny pondelok 🙂
a ceny som zabudla - neviem ci si pamatam presne
v dm stoja cca 2e, tesco tiez tusim - bolo ich tam 30... johnsons stali 4e... chicco a lansinoh okolo 9€ - ale tam ich je 60ks... tommee tippee stali 6e 60ks
ja som spokojna s Bel u nas 30ks 2,95€, alebo johnsons 50ks 3,30€
@ajkagajka
@malinovka333 hmm, tak asi budem musiet vyskusat viacero a sama zistit ake mi vyhovuju 🙂 dakujem 🙂
V lekárni majú najkvalitnejšie 🙂 mne mlieko tieklo ako divé na začiatku a len tie mi pomohli 🙂
ja som skusila tieto 😀
dm - teraz, už mi vyhovujú, keď mám ustálenú tvorbu mlieka, ale zo začiatku mi veľmi pretekali
tesco - nula bodov pre mňa, hneď pretečú aj teraz, keď už mi mliečko netečie toľko
johnsons baby - boli dobre, ale mam velke prsia, tak mi vadil tvar
prateľné avent - vôbec mi nesali, vložky boli suché, mlieka všade naokolo
z lidl - tie si pamatam este pri dcerke, ze boli fajn, ale teraz ich u nas neviem zohnat, chcela som skusit
a konečne sa dostávam k tým dobrým 🙂
pre mna su najlepšie od lansinoh - su lanolinove, dobre saju, dychaju a nepretecu
skvele su aj od chicco - tie kupujem tiez velmi casto... tie mi vyhovuje tiez rovnako ako lansinoh
skusila som aj od tommee tippee a tie boli tiez fajn