Ahojte maminky....malemu zacina kasel, co je dobre davat mu? Nejake overene kvapky, sirupcek, bez predpisu.....Dakujem
Calcium sirup..zo začiatku kašla nám vždy zabral...
14. aug 2013
wandie
autor@nanika1979 To je ten Calcium Chloratum - TEVA? Ruzovo zelena krabicka? Ten mam akurat doma, len ho mam otvoreny uz cca od februara, nevadi?
14. aug 2013
ja daam amlej ked kašle Stoptussin sirup maju viac druhov
14. aug 2013
myslím ze nevadí, len pozri do kedy má datum tej expirácie...ale hned ho nasad , rano večer..presne je to ten čo opisujes...:D
14. aug 2013
wandie
autor@nanika1979 Datum expiracie je az 2014 takze v pohode....Dakujem 🙂
14. aug 2013
Ak máš doma Fenistil kvapky, určite na noc by som mu dala. Nedráži sliznicu a upokojuje. Nám to tiež poradila naša doktorka.
14. aug 2013
14. aug 2013
Aj moj maly kasle od soboty a davam mu mucosolvan junior. A uz mu je od dnes lepsie 🙂