Ahojte maminy 🙂 ....chcem sa spytat trosku od temy.....doteraz mi chodila faktura s Orangu domov a chodila som platit na postu, ale tento mesiac mi neprisla a z Orangu som dostala sms, ze si mozem fakturu pozriet na ich stranke, ze uz mi nebude chodit domov. Mne to vyhovovalo tak ako to bolo. Chcem sa spytat ako to mam zaplatit, ked nemam sek? Mozem aj cez internet banking? Dakujem 🙂
Aktivuj si sluzbu orange teleplatbu 🙂
wandie ano,mozes kludne cez internetbanking 🙂
áno môžeš 🙂 mne tiež chodila faktura poštou domov teraz mi príde sms a faktura mi príde aj na email a uhradzam ju cez internetbanking 🙂
aj mne to prišlo ze bude chodit elektronicka faktura...ja som zavolala do orange a dala spet aby chodila poštou🙂
mne tiež chodil šek,ale tento mesiac vo faktúre nebol,zaplatila som to cez IB
ak to chces znova na sek treba zajst do orangu a aktivivat si znova na seky
mozes aj cez IB,ja tak platim...🙂