Ake su cca mesacne naklady na skolku???
v nr skolne 14€, strava 1,27€ na den, raz za polrok na pomocky 10€ a na zrps tiez 10€
u nás cca 35€
Dnes sme akurat platili: skolne 10 eur + strava 23 eur.
asi ako kde,u na sstrava 22€ a poplatok 9,95 🙂
u nas strava okolo 20 eur pplatok kazdy mesiac 5 eur ..raz rocne 10 eur
U nas strava 27€ a skolka 15€
Ja odpadnem ze 40 eur tuna v usa najlecnejsia skolka 100 tyzdnne
u nás strava 1,29€ na deň to jest cca 28€ na mesiac plus 11€ poplatok za škôlku každý mesiac ale predškoláci tých 11€ neplatia a na začiatku roka 25€ ZRŠ
my platime skolne 15€/mesiac, stravne 1,47€/den
@renca2913
@yvetulka
@strakana Takze cca od 30E do 40E....Dakujem pekne.....ja len aby som vedela, este sme nemali rodicko.....Dakujem 🙂
@lila69
@pupavka_pupavka
@timurko
@machiabeli
@dadkatv152
@sladkasue
28-30€ strava,15€ skolne,2x rocne 15€ na pomocky,2x rocne toaletny papier,mydlo vreckovky
škôlka 23€ + obedy 37€ raz polročne 30€ zrpš ale vraj sa bude zvyšovať. teraz som dostala šek na školne za september aj oktober.
u nás na dedine 15€ škôlka a kolo 23€ strava
22,50 školné,2,14 stravné na deň a 10eu fond...80eu
No to som zvedava kolko to bude u nas.....
No, uz viem kolko je u nas...35 E mesacne.....Celkom fajn 🙂
cca 40 eur.