Akoze musim povedat, ze po tychto prezieracskych sviatkoch mozem ist kludne robit reklamu na Mischelin....
wandie
autor@9021helena 😀
29. dec 2012
Pridam sa aspon neco zarobime 😀
29. dec 2012
ani nehovor...☹
29. dec 2012
Akoze musim povedat, ze po tychto prezieracskych sviatkoch mozem ist kludne robit reklamu na Mischelin....
@9021helena 😀
Pridam sa aspon neco zarobime 😀
ani nehovor...☹
aj ja 😀