icon

Akoze musim povedat, ze po tychto prezieracskych sviatkoch mozem ist kludne robit reklamu na Mischelin....

avatar

aj ja 😀

29. dec 2012
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
wandie
autor

@9021helena 😀

29. dec 2012
avatar

Pridam sa aspon neco zarobime 😀

29. dec 2012
avatar

ani nehovor...☹

29. dec 2012