Alelujaaaaa.........po 3 hodinach sa mi konecne podarilo uspat maleho. Toto sa mi este nestalo, ze by som ho tak dlho uspavala....Ten jeho dnesny pol rocik ho nejako nabudil ;)
14. máj 2011
musis ho uspavat? neide to len jednoducho ulozit do postielky a zaspi sam? 🙂
14. máj 2011
Maminka, ved on chcel oslavovat svoj pol rocik a nie buuuuuvat 😀
14. máj 2011
dnesny den je zacarovany. ja som tak bojovala s detmi. vsetky tri. obch boze. hodinu a pol.... :(