Bleee, vonku sa certi zenia....otrasneee, a v noci sa meni cas, ze? Ako dobre, o hodinku dlhsie pospime....
hej bude a desím sa toho:( ale musím máme zajtra birmovku a k obedu 15 ludí a už o 9.30 v kostole musíme byť :( nece sa mííííí
27. okt 2012
Bleee, vonku sa certi zenia....otrasneee, a v noci sa meni cas, ze? Ako dobre, o hodinku dlhsie pospime....
hej bude a desím sa toho:( ale musím máme zajtra birmovku a k obedu 15 ludí a už o 9.30 v kostole musíme byť :( nece sa mííííí
veru je hrozne vonku...a ja musím o 6 stávať a variť ááááá :(((