icon

Cim a akym sposobom znacite detickam oblecenie do skolky? Treba podpisat aj slipky, ponozky a tak? Dakujem

avatar

occh tak nato som nemyslela...a uz mame vsetko zbalene...

1. sep 2013
avatar

netreba, ja značim len uteračik, sandalky, nahradne vrecuško...ostatne neznačím

1. sep 2013
avatar
wandie
autor

@mimka1989 Nam kazali podpisat jeho veci. Ja som vysila na teplacky inicialy ale moc sa mi nechce vysivat na kazdy jednu vec, neviem ako inac to oznacit ☹

1. sep 2013
avatar

My označuje centrofixkov a tiez iba papučky, nahradne vrecko, uteracik a to je vsetko ;) ostatne neznacime

1. sep 2013
avatar

v papiernictve sa da kupit fixa na textil, ktora drzi, nevyperie sa

1. sep 2013
avatar
wandie
autor

@nercia
@kulinka77 A to vrecusko je na co? Na nadhradne veci, ci? Pomoooc, my ziadne nemame........Na papucky som napisala meno, a uteraciky nepotrebuju....

1. sep 2013
avatar

fixkou na pradlo hrncek a kefku lakom na nechty

1. sep 2013
avatar

ja som neznačila ničím anikdy nám nič nezmizlo 🙂

1. sep 2013
avatar

@wandie 🙂 aj ja som sa chcela pytat naco je to vrecusko...ani my nemame

1. sep 2013
avatar

presne - nahradne veci keby sa popiškali, pogabali pri jedle, počmarali pri maľovaní... tričko, teplačky, ponožky a gaťky... nie nové...niekedy aj pol roka to leži vo vrecušku a sa nevyužije... takže niečo priprav čo ti nebude ľuto že nevyužije, alebo niečo čo je už vynosene ako tak ale ešte posluži

1. sep 2013
avatar
1. sep 2013
avatar

@nercia dakujem pekne..,🙂

1. sep 2013
avatar
wandie
autor

A to vrecko musi byt, ked tam maju skrinky? Ci mam dat nejaky mensi batoh?
@nercia

1. sep 2013
avatar

vrecuška maju hore pri triede... a aj ja keď apmätám na moje školkarske časy tak sme mali vrecuška...ruksačik nosime denne úma tam teplačky, tričko, pripadne pyžamko a uteračik a v piatky aj hračku

1. sep 2013
avatar
wandie
autor

@nercia V nasej skolke su skrinky hned pri triedach...aj ja som mavala vrecko, ked som sa pytala v skolke co treba malemu do skolky, tak nespominali vrecko, dokonca ani uteracik, zubnu kefku, poharik, ....nevadi, sak uvidime, ved ked tak, tak sa da lahko dokupit 🙂

1. sep 2013
avatar

zubnu kefku naš nemal ani jeden rok- nečistia si zúbky

1. sep 2013