Cim a akym sposobom znacite detickam oblecenie do skolky? Treba podpisat aj slipky, ponozky a tak? Dakujem
netreba, ja značim len uteračik, sandalky, nahradne vrecuško...ostatne neznačím
My označuje centrofixkov a tiez iba papučky, nahradne vrecko, uteracik a to je vsetko ;) ostatne neznacime
v papiernictve sa da kupit fixa na textil, ktora drzi, nevyperie sa
fixkou na pradlo hrncek a kefku lakom na nechty
ja som neznačila ničím anikdy nám nič nezmizlo 🙂
presne - nahradne veci keby sa popiškali, pogabali pri jedle, počmarali pri maľovaní... tričko, teplačky, ponožky a gaťky... nie nové...niekedy aj pol roka to leži vo vrecušku a sa nevyužije... takže niečo priprav čo ti nebude ľuto že nevyužije, alebo niečo čo je už vynosene ako tak ale ešte posluži
vrecuška maju hore pri triede... a aj ja keď apmätám na moje školkarske časy tak sme mali vrecuška...ruksačik nosime denne úma tam teplačky, tričko, pripadne pyžamko a uteračik a v piatky aj hračku
zubnu kefku naš nemal ani jeden rok- nečistia si zúbky
occh tak nato som nemyslela...a uz mame vsetko zbalene...