icon

Dievcata, poradte, kde by som zohnala (na SK, popripade v Rakusku) taketo ulozne boxy. Tieto su kupene v Lidli uz davno, a odvtedy neboli v ponuke a ani ich neplanuju dat do ponuky. Boli v baleni po 3 ks za cca 7-8Eur, uz si presne nepamatam, A teraz take zhanam a nenasla som nic podobne. Dakujem

1
avatar

neviem, no aj mne by sa hodili

31. jan 2015
avatar

ja ich mám z Lidl

31. jan 2015
avatar

ale tiež som ich už inde nevidela.

31. jan 2015
avatar

To su Lidlacke ale my ich mame uz 4roky

31. jan 2015
avatar

teraz bude v lidli akcia na regal + tie boxy za 25 eur http://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?id=478

31. jan 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
wandie
autor

@edusik a viem ze su Lidlacke, mam ich, ale potrebujem este dalsich 9ks....a nikde take nemozem zohnat.
@marian86 ten regal nepotrebujem. Mam regal z ikei a potrebujem tam taketo stvorcove boxy s detskym motivom. To co bude v Lidli teraz to je uplne ine.

31. jan 2015
avatar
wandie
autor

@cicusmicus30 Neviem preco ich uz nedavaju do ponuky....☹

31. jan 2015
avatar

@wandie ved to ze tieto boli v ponuke uz pred rokmi tak teraz uz robia inw veci, ja mam zas truhlicu a regal z kolekcie srnka a tiez by sa tak zislo este po 1 kuse no uz daaaavno tiez neboli v ponuke..

31. jan 2015
avatar
wandie
autor

@edusik nemuseli by byt taketo iste. Dizajn moze but kludne iny, len by sa mi moc zisli take boxiky, myslim velkost a tvar. Skoda...

31. jan 2015
avatar

@wandie su take macko pooh 3 kus za 39 eur...

31. jan 2015
avatar
wandie
autor

@marian86 No tie som videla, ale za 39 eur si ich mozu strcit...trosku prehnane. Ja potrebujem 9ks a to by bola teda riadna palka za 9 skatul.

31. jan 2015
avatar

@wandie a co keby si kupila obyčajne a nejake detske motivy, zvieratka by si nažehlovala

31. jan 2015
avatar
wandie
autor

@marian86 to tiez nieje zly napad 🙂 Musim nieco vymysliet pre toho naseho drobca. Dakujem za tip 😉

31. jan 2015