Dnes je prvy letny dnik 🙂 .....akurat, ze v Anglicku to tak nevyzera :(
wandi tu je to asi ako cas na svk ,tam je o hodinu viac a tu o rocne obdobie dopredu 😀
21. jún 2011
no a co, mne to nevadi, ja idem do mesta 😀
21. jún 2011
sa mas 🙂 ja idem prevetrat penazenku trosku.. som dostala chut na nove rifle a par veci 🙂 a malej dosla baby rice, musim dokupit... tak dobru chutku, a aka navsteva?
21. jún 2011
dakujem, prijemne bolo 🙂 ako gulasujete?? 🙂 co robi drobcek?
21. jún 2011
wandie ani na svk to nie je nic moc