♥♥♥ Dnes ma nas Thomasenko najmilovanejsi 5 mesiacikov 🙂 ♥♥♥
aaaaaaaaa vsetko najlepsie Thomasko! 🙂 cmuk cmuk... bozeee ako to leti, len nedavno som kukala tvoje fotky z porodnice a uz ma aj vlastnu stolicku v ktorej sedka 🙂
@wandie heh, to je ta zaneprazdnenost, lietame, behame, atd.. 🙂 noooo my chceme braska 🙂 ale neskor samozrejme.. akeho pavuka si kupila? a odkial? ja som kukala minule takeho ruzoveho pavuka, bolo to ako auticko, ale v mothercare maju prehnane ceny.. ze zlava jak hovado a furt to stalo £70, zo 120...im hrabe? objednam radsej z ebay-u 😀
anooo Nicolaska, a vy sestricku Vanessku?? 😉 no super, konecne niekto mudry ako my 🙂 ved ebay je fakt naj! kupis tam vsetko mozne a nove a lacnejsie ako inde.. a predavaju to normalne firmy niektore veci, my tiez strasne vela objednavame odtial.. potom daj foto 😉 ja tam chcem kupit aj autosedacku malej..
@nadia1984 Mne sa meno Vanesska paci uz asi 9 rokov.....ale Tomasovi nie. Nieze by sa mu nepacilo, ale povedal, ze ich je uz vela. Jemu sa paci Ninka (je to zlate meno ale nechceeem) tak zlata stredna cesta je Samantha..... Tak to bude asi Samantha, ak si nevybojujem Vanessu. Ano - jednoznacne Ebay 🙂 Bez neho nevydrzim.....😀 Co budem robit na Slovensku bez eBayu??? Jasne, hned ako zajtra pride pavuk tak tam supnem maleho a odfotim.....dam na FB 🙂 Som zvedava ako sa v nom bude tvarit 🙂 Autosedacku, ked uz bude vacsia??? Nam uz je vajicko len len...ale do septembra musime este vydrzaaaat
malej autosedacku, bo ideme v auguste domov a vajicko jej bude urcite male uz 🙂 vcera som kukala pavukov a tusim som nasla aj ten Thomaskov 🙂 peknucky...
@nadia1984 Jaaaj, vy idete domov v auguste....ja asi koncom augusta, nastalo. S domom uz budeme finishovat, tak ma tam bude treba. Uz teraz ked sme boli doma sme museli behom par dni vybrat komplet celu kupelnu, stravili sme dva dni v Aqua centre (v Piestanoch) urcite vies kde to je (na vrsku). No dnes by mal pavucik putnicek prist...netrpezlivo cakam na kuriera....Thomasko od cakania zabuval 🙂
@wandie ano ano viem kde Aqua centrum, robila tam moja znama... aj my ideme koncom augusta a ako ides?? kde budes byvat hned ako prides? uz vo vasom domceku? mohli by sme dat stret 🙂 tak pekne cakaj uja kuriera, mne dnes doniesli dalsi balik..tentokrat od svokrovcov 😀 Vanesska ma novu hracku, super
No uz je riaden chlapik 🙂)) mamicka a tatko maju z neho radost .-))))