Dnes po 100 rokoch idem zit.......olaa olaa, rozlucka so slobodou volaaa......to bude riadna divocina, neviem ci zvladnem, uz som vysla s cviku 😉
Jeej a ja že ste vy manželia už dávno 🙂 tak prajem krásny vecer uzi si to 🙂
1. jún 2013
wandie
autor@zabiatko1607 Dakujem 🙂
@mikailla Misicka smeeeee, uz 4,5 roka 🙂 Moja sestricka ma rozlucku so slobodou, o tyzden sa vydava 🙂
1. jún 2013
Jaaj veď ma napadlo keď som odoslala že máte už rovnaké priezvisko,no každopádne krásny večer prajem nech je rozlúčka ako sa patrí 🙂
1. jún 2013
krasne vecer Wandi 🙂 uzite si to...
1. jún 2013
juuj závidim ale v dobrom uži si to 🙂