Dnes v noci sa mi snivalo, ze mi Dr. povedal, ze som tehu 🙂 Podla snára Byť tehotná, znamená SEN SA SPLNI.....Dufam, ze co najskor 🙂
tak drziiim pacle moja
22. okt 2012
@mojkokolja Aj mne sa snívalo.... a splnilo sa.... 🙂.... takže držím palce baby..... a mne nech sa už radšej nesníva..
22. okt 2012
wandie, plánujete bábätko? Pamätám si ťa zo strechy, už bývate v domčeku?
22. okt 2012
wandie
autor@natalienka12 Ahoj, ano uz byvame dva mesiace.....A chyba nam tu babatko 🙂 Thomasko uz bude mat 2 rocky. Uz je velky mladenec. A hovori sa do noveho domu, novy clen 🙂
22. okt 2012
@wandie presne tak naša malá už mala 2 roky v auguste a tiež by sme chceli druhé dieťa ale ak tiež chceme počkať až kým sa nasťahujeme, čo neviem kedy bude, lebo sa to stále oddaľuje.
22. okt 2012
Držííím palčeky aby bolo hned´ na prvú šupu 🙂
22. okt 2012
jejda, to fakt? aj mne s snivalo ze som bola tehotna. Tak dufam ze to bude tak. Drzim palce 🙂