Fuuuha, ake hnusne pocasie dnes, ani von sa nam nechce ist :( Zajtra hadam bude lepsie....
wandie
autor@janulka2631 Neprsi, zatial. Ale je dost zamracene a fuka vietor. :(
11. máj 2011
a to na Sk citam,ze maju horuco? ☹
11. máj 2011
Fuuuha, ake hnusne pocasie dnes, ani von sa nam nechce ist :( Zajtra hadam bude lepsie....
@janulka2631 Neprsi, zatial. Ale je dost zamracene a fuka vietor. :(
a to na Sk citam,ze maju horuco? ☹
prsi? U nas uz prestalo, chvala Bohu 🙂