Halooo....nechce si niekto pozicat mojho dablika aspon na tyzden????
ja ja jaaa sa hlasim, aspon mi zabavi Vaness a tiez sa od Thomaska vselico nauci 😀
9. máj 2011
🙂 tak trošku ja sa pohrám a potom ti,čo tam dve aj tri :D
9. máj 2011
vymenime? tvojho jedneho za moje tri. menim. spravim aj dovoz zdarma. :D
13. máj 2011
vymeníme :D 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))