Ist ci neist? Zmoknem ci nezmoknem? Aaach jaj, toto anglicke pocasie ma nici......:( Nedovoluje mi chodit na prechadzky, cez den prsi a vecer svieti slnko, uz dva dni som bola na prechadzke o pol 7 vecer :(
ja som prave prisla 🙂 som myslela ze zmoknem, ale akurat nas to perfektne obislo 🙂 nechooooooooooooood, tu bud
23. jún 2011
24. jún 2011
@wandie kupila som bledo modre a kupila som to v jednom obchode s detskymi vecickami v nasom meste http://www.discountbabyequip.co.uk/
25. jún 2011
idem a hotovo .....;)