icon

Je 22:40 a vonku 32 C.......otras......

avatar

zak, tak..☹

8. aug 2013
avatar
wandie
autor

@bedovci1 zajtra vecer sa ma zacat ochladzovat.....uz sa neviem dockat.....

8. aug 2013
avatar

@wandie ufff ani ja moja..🙂 a najviac sa teším keby popršalo...len nie taká "besná" víchrica ako minule..čo nám tu porobilo..hrúúza..☹

8. aug 2013
avatar

treba vyvetrat, tak otvor chladnicku 🙂

8. aug 2013
avatar
wandie
autor

@bedovci1 no hlasia aj silne burky ☹ aj u nas v nedelu straaaaasne fukalo, esteze som mala kvetinace pod terasou schovane, inak by to asi nevydrzali. V sobotu ma byt chladno a prsaaaaaat.......asi budem od radosti po dazdi behat 😀

8. aug 2013
avatar
wandie
autor

@bridget 😀 to by asi nepomohlo.....krasnych 30 C v dome......bleee

8. aug 2013