Je tu nejaka hlohovčanka? Potrebujem jednu infošku.....😉
ak budem vediet tak ti poradim 🙂
@moka066
@gabika1710 pri Tescu v HC je Vah Centrum a malo by tam byt nieco pre deti (nejake smyklavky, preliezky). Nikdy sme tam neboli ale pocula som o tom. Chceli by sme tam ist pozriet v piatok, lenze je sviatok a chcem sa spytat ci myslite, ze to bude otvorene?
Fuu tak toto netuším ..😖
@wandie cez vikend to funguje ale neviem či aj cez viken,skus si zavolat na info priamo do Hlohovca do tesca...možno ti tam poradia..a ešte som ti chcela len povedat,že sa tam plati 1€ za hodinu pre 1 dieta...
@wandie chcela som napisat,že neviem či aj cez sviatok
@gabika1710 ano viem, ze sa plati 1€/hod....skusim zajtra zavolat do tesca, snad budu vediet.....ale aj tam dakujem 😉
@moka066
*tak
@wandie neni začo
Aku info?