Juuu, ako strasne sa tesime na prve Vianoce s nasim malinkatym Thomaskom 🙂 A este aj teta Zuzu stastlivo priletela za nami po tych problemoch na letiskach....🙂
wandie
autorHej, prisla sestra aj s frajerom na dva tyzdne. Celu noc sme kontrolovali co je nove na letiskach, ci nezrusili let a tak...ale nakoniec to vsetko dobre dopadlo 🙂
21. dec 2010
my krstime bud tyzden..budeme mat len krstnu mamu...svagrinu ..je slobodna a automaticky ak sa vyda tak bude mat aj ocka krstneho..myslim si ze je divne davat dvoch odlisnych ludi..lebo zas ked dojdu so svojimi partnermi,,tak 4ludia a babatko vtom bude mat misung
21. jan 2011
juuuuj ako sa tesim ze sa tesite 🙂 aj sestra prisla? no uz ste tam komplet 😉 zavidim vam...v dobrom samoska 😉