Keby som bola princezna Arabela, vycarovala by som si zajtrajsi den o 15.00 hod.....dovod? Odchadzaju svokrovci !!!
viem si predstavit ako sa tesis. Ja sice svokru nemam a svokor ked pride tak ja radsej zaleziem. Teraz chodi radsej ked spim po praci 🙂
17. jún 2011
Ako dlo ich tam uz mate?
17. jún 2011
wandie
autor@janulka2631 😀 😀
17. jún 2011
tak skoro? 😀 ja mam so svokrou za sebou prvy tyzden a uz len 5 😀
18. jún 2011
Ale no no no, ved uz to nejako vydrz :O)