Kraaasna rozpravkova svadba 🙂 Kate je nadherna nevesta 🙂
moja utekaaaaj, lebo ta tu niektore zienky zjedia 🙂 mne sa to tiez paci
29. apr 2011
aj mne sa paci😀
29. apr 2011
ty si to pozerala Vandik?? ja nie, nebol cas ani chut.. a chleba lacnejsi nebude 😀 aj tak dali ludom sviatok len preto aby ich mohli sledovat v TV 😉 ale videla som ich v casaku, pekni boli 🙂
3. máj 2011
pripájam sa je nádherná