icon

Kto uz ma stromcek ozdobeny??? Priznajte sa 😀

avatar

no snád ešte nikto...

22. nov 2012
avatar

ved je este akosi skoro ci?😀

22. nov 2012
avatar

az 24.12. 🙂

22. nov 2012
avatar

a co vari ty uz hej? my zdobime 22-23 a teraz to vychadza na vikend tak to je super

22. nov 2012
avatar

v novembri stromček, to by bolo šialené. my až na Štedrý deň zdobíme, a na Troch kráľov ide dole. pomaly dva mesiace mať stromček, to je nie je čaro, ale všednosť ☹

22. nov 2012
avatar

My az 23.12 vecer alebo 24.12. doobeda

22. nov 2012
avatar

nam prinesie stromcek mikulas 🙂

22. nov 2012
avatar

1 decembra sa uz chystam treba si ho uzit a hlavne ked mate deticky sa len potesia a bude ina atmosfera 🙂

22. nov 2012
avatar
wandie
autor

Nemaaaam este, ale vcera sme kupili novy velky stromisko, nudeme mat prve Vianoce v novom domceku a mam strasny chtíč oydobovat, ale este je skorooo, ale den pred mikulasom ma uz nic nezastavi 😀

22. nov 2012
avatar

ze sialene,no ved ja som sialena,bo ked som rodila pred dvomi rokmi 12.nov. uz bol stromcek ozdobeny 😀 pamatam ako 13teho midwife plestila oci ze ci je to na SR tradicia :D hehe,tohto roku ozdobim asi tak po mikulasi,veru nech si ho uzijeme trosku,ak ozdobis hod foto 🙂 ozdob ked mas chtic budete sa vytesovat :D

22. nov 2012
avatar

@wandie ešte skoro, som tiež toho názoru, že stromček musí mať atmosféru, ak by som ho mala od Mikuláša v izbe, tak by do štedrého dňa zovšednel, takže my budeme zdobiť aj 24.12. doobeda, to je taká tradícia u nás, manžel zdobí, ja varím, počúvame koledy, sme spolu, je to pekné...

22. nov 2012
avatar

Wandi, kde ste kupovali stromček? nás to tiež čaká, len ke´d som videla tie mrciny čo majp v Tescu..☹ u Charváta mali krásne, no dosť drahé..hmm

22. nov 2012
avatar
wandie
autor

v semexe Mati, to je tam oproti Ahoj centru. Kupili sme 220cm krasny husty stromcek za 65E.....

22. nov 2012
avatar

moji susedia uz maju 🙂

22. nov 2012