Maminky chcem sa spytat, 13.11. maly dovrsil 3 roky, takze mi skoncila rodicovska dovolenka. V decembri mi bude vyplateny posledny rodicak, a prave to ma zaujima, ci mi bude vyplateny cely, alebo len za tych 13 dni, ako to vlastne je? Dakujem
@agentkak a nevieš náhodou ako to je ked ja som nastupila 14.11. na materskú a poberala som predtým rodičák, v decembri dostanem rodičovský za tých 14 dní či nie?
@katkamyska podla mna cely a bude to posledny rodicak, odteraz uz len materska a potom rodicak na druhe babo...
materska sa rata na dni cize vzdy sa s nej dostava alikvotna cast a rodicak sa vyplaca cely spatne za mesiac... neviem ako je to pri prechode
hadam to bude pozitivne prekvapko ;) to vzdy potesi a neni zac
@katkamyska v decembri cely za november ( posledny) plus matersku za 14 dni
celý 🙂
môj je 5.8. a prišiel mi celý za ten mesiac 🙂
@ianitka aj ked len do polky mesiaca poberám rodičák 🙂 no paráda
ano, aj keby len za jeden den 🙂 mne vysiel nastup na MD 1.3, tak ja mam smolu. ☹ 😀
@katkamyska
@katkamyska v recembri to teda mozes rozsoupnut 😀
Super, dakujem pekne 🙂 Potesili ste ma 🙂
celyyyyyyyy 🙂