Maminky, co treba vziat na zapis do skolky? (rodny list a ...... ? Dakujem 🙂
do škôlky nič, ani rodný list. len vyplnenú a potvrdenú žiadosť.
my sme nebrali nic len potvrdenie od lekara.
u nas kontrolovali bydlisko na obcianskom
DIETA 😀
asi nic ine ja som si bola vypytat prihlasku tu som vyplnila a dala potvrdit lekarke a zaniesla do skolky o mesiac sme si mali prist pre rozhodnutie ci ju beru
potvrdenie od lekara,vyplnenú prihlásku a my sme museli museli aj rodny list a kartičku poistenca tak si pre istotu zober,aby si sa nemusela vracat.
kartičku poistenca a rodný list (kopiu) až keď dieťa prijmú do školky
vsade to je ine,ja som si len z netu vytlacila ziadost,vypisala meno a datum nastupenia,dr mi ju opeciatkovala a zaniesla som to sama bez malej...vsade je to ine moja zisti si ako to je u vas 🙂
Ok zienky. Dakujem 🙂 U nas je zapis od 11.3. - 15.3. Takze si piba pojdem pre prihlasku - ziadost (s malym), vyplnim, pojdem si pre potvrdenie od DR., zanesiem a uz len cakam na rozhodnutie.
prihláška a potvrdenie od lekára