icon

Maminky co zajtra varite? Potrebujem inspiraciu, lebo uz mi dosli napady.....

avatar
8. sep 2012
avatar

vyprazane mesko zo syrom,a sunkou ktomu hranolky,ryza a marhule.A slepacia polievka.

8. sep 2012
avatar
wandie
autor

@elen2 Vyprazane kur. prsicka?

8. sep 2012
avatar

ja robim dnes paradajkovu omačku s mäskom a zemiačiky a snad bude aj na zajtra 🙂

8. sep 2012
avatar

@wandie Ano..som zabudla napisat🙂

8. sep 2012
avatar

zajtra bude plneny rezen a zemiaky

8. sep 2012
avatar

@wandie meskovu polievku a cinske rezance a mesko kuracie-cina

8. sep 2012
avatar

Hovädziu polievku a cinSke reťazce s maskou,zeleninkou a sladkokyslou omáčkou

8. sep 2012
avatar

Plnene horne kuracie vykostene stehna s prosutom a syrom. Zrolovane sa to pecie. Brusnicovo - smotanova omacka a ryza.

8. sep 2012
avatar
wandie
autor

Mnam.....a teraz babo rad.....co si vybrat.....Asi naplnim kuracie prsicka sunkou a syrom, aj mm odsuhlasil 🙂 Dakujem za inspiracie, mam aj na dalsie dni 🙂

8. sep 2012