Maminky co zajtra varite? Potrebujem inspiraciu, lebo uz mi dosli napady.....
vyprazane mesko zo syrom,a sunkou ktomu hranolky,ryza a marhule.A slepacia polievka.
8. sep 2012
ja robim dnes paradajkovu omačku s mäskom a zemiačiky a snad bude aj na zajtra 🙂
8. sep 2012
zajtra bude plneny rezen a zemiaky
8. sep 2012
Hovädziu polievku a cinSke reťazce s maskou,zeleninkou a sladkokyslou omáčkou
8. sep 2012
Plnene horne kuracie vykostene stehna s prosutom a syrom. Zrolovane sa to pecie. Brusnicovo - smotanova omacka a ryza.
8. sep 2012
wandie
autorMnam.....a teraz babo rad.....co si vybrat.....Asi naplnim kuracie prsicka sunkou a syrom, aj mm odsuhlasil 🙂 Dakujem za inspiracie, mam aj na dalsie dni 🙂
8. sep 2012
gulas