Maminky kedy mozem zacat davat drobcovi ovocie??? Za 4 dni bude mat 5 mesiacov....Zeleninku papkame uz 3 tyzdne...
ja som od 5-teho dávala banán a jabĺčko
9. apr 2011
wandie
autorNezapeka od bananu?
9. apr 2011
ahoj vandi jak sa mate????
9. apr 2011
ahoj no dnes sme boli v poradni, plus ockovanie. no a Ellinka nas stale niecim prekvapuje a robi neskutocnu radost
11. apr 2011
mysolim ze uz ovocie kludne môžeš pridať.... 🙂) doobedu