icon

Maminky kedy mozem zacat davat drobcovi ovocie??? Za 4 dni bude mat 5 mesiacov....Zeleninku papkame uz 3 tyzdne...

avatar

mysolim ze uz ovocie kludne môžeš pridať.... 🙂) doobedu

9. apr 2011
avatar

ja som od 5-teho dávala banán a jabĺčko

9. apr 2011
avatar
wandie
autor

Nezapeka od bananu?

9. apr 2011
avatar

ahoj vandi jak sa mate????

9. apr 2011
avatar
wandie
autor

@sarra6 Ahooj 🙂 Mame sa dobre. A vy? Co mate nove???

9. apr 2011
avatar

ahoj no dnes sme boli v poradni, plus ockovanie. no a Ellinka nas stale niecim prekvapuje a robi neskutocnu radost

11. apr 2011