Maminky, kedy sa chodi s novorodeniatkom prvy krat k pediatricke? Pediatricku mam dohodnutu ze mi babo zoberie, ale nedohodli sme sa viac... ci po prichode z porodnice domov jej treba zavolat a dohodnut sa na prvej navsteve? Prveho synceka som porodila v UK tak neviem ako to chodi tu. Dakujem 🙂
v den odchodu z nemocky jej zavoláš,dohodneš kedy príde k tebe,ak robí návštevy doma.k nám prišla na druhý den.
po prepusteni z nemocnice sa u nej mozes hned stavit a odovzdat jej prepustaciu spravu a hned ti da prvy termin... aspon ja som to tak spravila... u mna bola ale Dr. dvakrat doma, nemusela som ja chodit s 2-3tyzdnovym
do 24hod by si mala ist od kedy vas pustia z nemocnice
my sme jej zavolali ze sme na ceste domov a do hodiny bola u nas...mala akurat nastevne dni...
V piatok nas pustali tak som jej zavolala a isli sme tam hned v pondelok.dala mi na vyber bud ona k nam alebo my tam.tak sme dosli my.
mne prisla lekarka domov tak sme sa dohodli
nám kázali prísť deň po tom, čo nás pustili z pôrodnice..