icon

Maminky, kedy sa chodi s novorodeniatkom prvy krat k pediatricke? Pediatricku mam dohodnutu ze mi babo zoberie, ale nedohodli sme sa viac... ci po prichode z porodnice domov jej treba zavolat a dohodnut sa na prvej navsteve? Prveho synceka som porodila v UK tak neviem ako to chodi tu. Dakujem 🙂

avatar

nám kázali prísť deň po tom, čo nás pustili z pôrodnice..

23. júl 2014
avatar

v den odchodu z nemocky jej zavoláš,dohodneš kedy príde k tebe,ak robí návštevy doma.k nám prišla na druhý den.

23. júl 2014
avatar

po prepusteni z nemocnice sa u nej mozes hned stavit a odovzdat jej prepustaciu spravu a hned ti da prvy termin... aspon ja som to tak spravila... u mna bola ale Dr. dvakrat doma, nemusela som ja chodit s 2-3tyzdnovym

23. júl 2014
avatar

do 24hod by si mala ist od kedy vas pustia z nemocnice

23. júl 2014
avatar

my sme jej zavolali ze sme na ceste domov a do hodiny bola u nas...mala akurat nastevne dni...

23. júl 2014
avatar
wandie
autor

@monika030
@annamary27
@lulana79
@veronika0
@rita36 aha tak takto to je....dakujem dievcata 😉

23. júl 2014
avatar

V piatok nas pustali tak som jej zavolala a isli sme tam hned v pondelok.dala mi na vyber bud ona k nam alebo my tam.tak sme dosli my.

23. júl 2014
avatar

@wandie Wandi skus jej este zavolat teraz ...moja ta bola nas pozriet doma a potom ked mali 6 tyz poradna

23. júl 2014
avatar

mne prisla lekarka domov tak sme sa dohodli

23. júl 2014