Maminky, ktore mate pekarne chleba, a robievate v nich kysnute cesto, chcem sa spytat, musim dat praskove kvasnice, ci mozem dat cerstve? Ak mozem, tak ako? Normalne rozmrvit a hodit do nadobky, alebo rozpustit v mlieku a vyliat? Vykysne to bez problemov? Kto mi vie poradit? Dakujem 🙂
ja kvasnice rozmiešam s 1KL kr.cukru, vznikne riedka kaša a potom to vylejem medzi tekuté suroviny.
19. sep 2012
my sme dostali k pekarni chleba aj knizku a tam je aj prepocet susene drozdie versus cerstve. Takze davam ake mam a vzdy to dobre vykysne. Rozpustam to v mlieku alebo vode, podla toho aka tekutina ide do receptu.
19. sep 2012
Wandi, ja dám droždie, tiež aké mám, buď čerstvé, al. sušené a všetko to dám rovno do múky, žiadne "piplanie"...a mám super cesto...🙂
19. sep 2012
Ahoj, daj rozpustiť do mliečka, aj my tak robievame 😉 A je vždy super, vláčne 🙂