icon

Maminky poradte co je dobre dat dietatu (4 rocnemu) na vlhky kasel. Dnes rano zacal pokasliavat. Mam doma Stoptussin, Trifed expectorant , Ambroxol kvapky, Ditustat. CO je najvhodnejsie? Alebo mam zbehnut do lekarne pre nieco ine, napr. calciovy sirup? Dakujem

avatar

my dávame na vlhký kašeľ Mucosolvan junior, ale z hore uvedeného - ak teda nepojdes do lekarne - by som dala ambroxol kvapky, podporuje vykasliavanie

15. nov 2014
avatar

bud ambroxol alebo ten trifed, ale aj stoptussin je na vsetky druhy kasla, ditustat urcite nie, ten je na dusivy a suchy kasel

15. nov 2014
avatar
wandie
autor

@yvetulka Ano ano Ditustat, prave som vycitala, na krabicke mam napisane na suchy kasel. Takze dam nieco z toho co mam na vlhky. Dakujem 😉
@kattie1982

15. nov 2014
avatar

Triffed ex. na vlhky, vecer he dobre dat aerius, aby ho nedrazdilo. Dufam,ze ste zdravi.

18. nov 2014
avatar
wandie
autor

@nycanka Ivi davam mu ten Ambroxol....uz nekasle tak casto, len sem tam a vykasliava....a trochu ma soplik, hlavne rano, do skolky som ho nedala, nech sa poriadne vylieci, v sobotu mame krst tak nech je zdravy.

18. nov 2014