icon

Maminky, tie ktore sa zaujimate o latkovanie, viete mi napisat po kolko sa asi tak predavaju latkovky? A od coho zavisi cena? Lebo mam 3ks krasnych nepouzitych latkoviek + kazda ma 2 tie vlozky ci ako sa to vola, a rada by som ich predala, kedze neplanujem latkovat. Dostala som ich este pri prvom babatku a vobec som ich nepouzila. Su z UK. Dakujem 😉

avatar

závisí na značke...

12. máj 2014
avatar

ked su z UK tak asi kupene cez ebay,tam maju nizke ceny,stoja tak 3-5 eur max,mame z tadial po 3 eura

12. máj 2014
avatar

@bielybenny prosím? tak to som v šoku dobrá informácia :0)

12. máj 2014
avatar
wandie
autor

@martuska46 tak to vobec neviem aka je znacka....nieje tam napisane, uz som hladala....
@bielybenny neviem ci cez ebay, dostala som ich od kolegyne vtedy, ked prisla pozriet maleho....nie vzdy sa vsetko kupuje cez ebay, al

12. máj 2014
avatar

@wandie však ano,nemusi byt cez ebay ale tam su plienky ovela-ovela lacnejšie ako u nas,aj jednorazovky maju ine ceny-o moc nižšie

12. máj 2014
avatar
wandie
autor

@bielybenny prepac skoro som odoslala a nedopisala som, chcela som len napisat ze je mozne ze su aj z ebay ale niesom si tym ista 😉

12. máj 2014
avatar

tak pozri tu v bazáriku nejaké velmi podobné...

12. máj 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
wandie
autor

@bielybenny ano zila som v Uk 5 rokov, tak ebay bol moj najlepsi kamos 😀 ale latkovky som na nom nikdy nepozerala...a dnes som ich nasla po 3rokoch, ked som bola po vybavicku pre druhe babo....a skoda ich len tak zase niekde zalozit, tak by som ich rada predala.

12. máj 2014
avatar
wandie
autor

@martuska46 pozerala som a boli tam velmi rozdielne ceny.....tak preto sa radsej pytam.

12. máj 2014
avatar

@wandie ked na nich nie je znacka uvedena, tak su s vysokou pravdepodobnostou z ebayu

12. máj 2014