Spievankovo 3 u nas zozalo velky uspech.....maly lezi v spalni, pozera, ani nedycha, vypytal si keksiky a cajik (namiesto pukancov a Coca Coly) a ja sa citim ako keby som bola sama doma......Aka pohodicka 😉
8. nov 2012
Spievankovo 3 u nas zozalo velky uspech.....maly lezi v spalni, pozera, ani nedycha, vypytal si keksiky a cajik (namiesto pukancov a Coca Coly) a ja sa citim ako keby som bola sama doma......Aka pohodicka 😉
super, ja ho tiež nutne potrebujem kde si ho kúpila?