icon

Spievankovo 3 u nas zozalo velky uspech.....maly lezi v spalni, pozera, ani nedycha, vypytal si keksiky a cajik (namiesto pukancov a Coca Coly) a ja sa citim ako keby som bola sama doma......Aka pohodicka 😉

avatar

super, ja ho tiež nutne potrebujem kde si ho kúpila?

8. nov 2012
avatar

@wandie ďakujem...🙂

8. nov 2012