icon

♥ Thomasko nam uz krasne lozi 🙂 ......sikuliacik nas najmilovanejsi ♥

avatar

jej, ten je ale fakt šikovný, moji bambuliaci lozili neskôr 🙂

16. apr 2011
avatar
wandie
autor

@zlatka10 🙂 No ten moj maly je strasne zivy.......je stale v pohybe.....to sa este nabeham pri nom ;)

16. apr 2011
avatar

fiiiiha sikuliak maly 🙂 no a teraz moja si uz neoddychnes vobec 😀

18. apr 2011
avatar

no krasnucky sikovnucky len tak dalej

18. apr 2011